Proponowane przez nas zabiegi SPA dla kobiet w ciąży to wszechstronne podejście do pielęgnacji i odnowy ciała oraz relaksacji w tym wyjątkowym czasie. W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mam i ich pociech proponujemy profesjonalne, bezpieczne masaże oraz zabiegi SPA wykonywane przez wykwalifikowanych terapeutów i kosmetologów w atmosferze spokoju i pełnego bezpieczeństwa.

W okresie przygotowania do porodu organizm kobiety jest poważnie obciążony, pojawiają się dolegliwości bólowe kręgosłupa, miednicy i stawów. W tym wyjątkowym okresie, kiedy farmakologiczne formy terapii są bardzo ograniczone, zabiegi SPA oraz masaże stają się alternatywą przeciwbólową, przeciwobrzękową. Ponadto stanowią doskonałą metodę rewitalizującą i pielęgnacyjną, poprawiającą elastyczność skóry oraz zapobiegającą powstawaniu rozstępów.

- Masaż 30 minut - 100 zł/ w serii min. 3 zabiegów 80 zł
- Masaż 60 minut – 150 zł/ w serii min. 3 zabiegów 130 zł
* Koszt peelingu całego ciała wykonywany przy masażu wynosi 40 zł

Proponowane zabiegi SPA przeznaczone są dla kobiet w drugim trymestrze ciąży. Zalecana częstotliwość: jeden 60 minutowy masaż w tygodniu lub dwa masaże 30 minutowe w tygodniu. Powrót do technik manualnych zalecany jest nie wcześniej niż 6 tygodni po porodzie.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację  miejsc.

REWITALIZACJA POPORODOWA

Zabieg SPA dla kobiet obejmujący masaż modelujący sylwetkę i zwiększający elastyczność tkanek osłabionych w okresie ciąży. Rozpoczęcie serii zabiegów rewitalizujących zaleca się po okresie połogu (6 tygodni po porodzie). Masaż ten obejmuje obszary najmocniej obciążone w tym czasie, tj. brzuch, pośladki, piersi.

Seria zabiegów: 10-20 zabiegów co drugi dzień
CENA : 30 minut 80 Zł / w serii min. 10 zabiegów 50 Zł

Nasze propozycje zabiegowe zminimalizują drobne dolegliwości pojawiające się w okresie ciąży, pozwalając w pełni cieszyć się nadchodzącym macierzyństwem.
*Oferta skierowana jest dla kobiet, których ciąża przebiega prawidłowo.

 

PAKIET SZCZĘŚLIWA MAMA

ZABIEG ŁAGODZĄCY NA TWARZ, SZYJĘ I DEKOLT

Relaks i ukojenie wrażliwej i nadpobudliwej cery w okresie ciąży. Łagodzące związki alg Fucus Spiralis kontrolują reaktywność skóry, wzmacniają funkcje obronne, podnoszą próg wrażliwości.

Cena samodzielnego zabiegu 180 zł

ZABIEG ODŻYWCZY NA CIAŁO

Odświeżająca morska eksfoliacja połączona z aplikacją odżywczego masła do ciała zapewnia skórze głęboką regenerację, wygładza naskórek i zabezpiecza przed nadmierną utratą wilgoci. Zabieg przygotowuje skórę do zwiększonego jej napięcia w związku z powiększającym się brzuszkiem.

Cena samodzielnego zabiegu 150 zł

MASAŻ KARKU

Stanowi ulgę i odprężenie dla napiętych i nadmiernie obciążonych mięśni;

Cena samodzielnego zabiegu 50 zł

CENA PAKIETU: 299 ZŁ

 

THALASSO OLIGO GEL MASKA ŻELOWA Z MINERAŁAMI WODY MORSKIEJ

Thalasso oligo stanowi liofilizat wody morskiej, zachowujący właściwości wody morskiej z bogactwem mikro- i makroelementów, połączonych z naturalnymi polisacharydami. Zabieg przywraca równowagę mineralną organizmu, komórki stają się odżywione a organizm otrzymuje zastrzyk energii i sił witalnych.

CENA: 100 ZŁ

 

FIRMING MASK WITH SPIRULINA OKŁAD UJĘDRNIAJĄCY Z ALG SPIRULINA

To połączenie mikronizowanej algi Spirulina, bogatej w proteiny, żelazo i witaminy z grupy B z wysoką zawartością organicznego silikonu o silnych właściwościach pojędrniających. Doskonały zabieg SPA dla kobiet w ciąży, przeciwdziałający powstawaniu rozstępów, również w pełni bezpieczny dla mamy i jej maleństwa.

CENA: 110 ZŁ