PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA

Szanowni Państwo, Drodzy Goście,
Najwyższym priorytetem Hotel & SPA Trzy Wyspy Świnoujście jest zdrowie
i bezpieczeństwo zarówno Gości jak i pracowników, dlatego chcielibyśmy zapoznać Państwa z naszymi działaniami w związku z koronawirusem SARS-CoV-2.
 Zasady te obowiązują na dzień dzisiejszy, prosimy, aby Państwo mieli na uwadze,
 że mogą one się zmienić do czasu Waszego przyjazdu.

 1. Po przyjeździe każdy Gość zostanie poproszony o wypełnienie krótkiej ankiety na temat stanu zdrowia. Jeśli Gość jest osobą objętą kwarantanną to niestety nie może jej u nas odbywać. Jeśli Gość czuje się źle i ma podwyższoną temperaturę, prosimy o zrezygnowanie z przyjazdu, gdyż nie będziemy mogli takiej osoby ugościć.
 2. Prosimy, aby każdy Gość miał swoją maseczkę i poruszał się w niej w przestrzeniach publicznych, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Od 10.10.2020 w oparciu o Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r. Polska znajduje się w żółtej strefie i nakłada się obowiązek zasłaniania ust i nosa. Obowiązek noszenia masek nie obowiązuje w parkach, w lasach i na plaży oraz podczas aktywności sportowej. Istnieje możliwość zakupienia maseczek w recepcji.
 1. Hotel & SPA Trzy Wyspyod zawsze pracował z podmiotami będącymi specjalistami w dziedzinie higienicznego bezpieczeństwa. Dzięki wsparciu naszych doświadczonych partnerów, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Gościom bezpieczną usługę w postaci sprzątania oraz dezynfekcji. Płyny do dezynfekcji są dostępne w wielu miejscach w Hotelu dla Gości oraz pracowników. 
 2. Na terenie Hotelu prowadzone jest bieżące dezynfekowanie – nie rzadziej niż co godzinę, ogólnych toalet, wind, blatu recepcyjnego, klamek, poręczy, uchwytów, telefonów, klawiatury komputerów, urządzeń w pomieszczeniach socjalnych oraz innych, często dotykanych powierzchni.
 3. Dezynfekujemy wszystkie sprzęty Hotelowe udostępniane Gościom.
 4. Systematycznie wietrzymy wszystkie pomieszczenia wspólne Hotelu.
 5. W ogólnodostępnym miejscu – Recepcja – umieściliśmy listę potrzebnych numerów telefonów do stacji sanitarno–epidemiologicznej, służb medycznych itd.
 6. Korzystanie z basenu oraz siłowni jest dopuszczalne wyłącznie dla Gości, których pobyt wynosi co najmniej jedną dobę hotelową.
 7. W Hotelu obowiązuje zakaz przebywania tam osób niezameldowanych, poza pracownikami.
 8. Istnieje możliwość użytkowania sal konferencyjnych na zasadach opisanych aktualnymi przepisami prawa (zachowanie dystansu społecznego wynoszącego minimum 1,5 m odległości)
 9. W związku z zagrożeniem wirusem COVID – 19 Hotel zastrzega sobie prawo do zawieszenia lub ograniczenia usług, które zwiększałaby zagrożenie gości oraz personelu Hotelu.
 10. Na terenie Hotelu wyznaczyliśmy i przygotowaliśmy pokój, w którym będzie można czasowo odizolować osobę w przypadku stwierdzenia objawów chorobowych.
 11. Zachęcamy do rozliczeń bezgotówkowych.
 12. Ograniczamy sprzątanie pokoi, które będzie się odbywało na wyraźne życzenie Gościa.
 13. Obowiązuje zakaz używania hotelowych suszarek nadmuchowych w łazienkach ogólnego dostępu.
 14. Wszystkie pokoje po wyjeździe Gości są zamgławianie przez 30 sekund specjalistycznym urządzeniem do dezynfekcji oraz wietrzone przez 30 minut.
 15. W trosce o bezpieczeństwo usunęliśmy zbędne przedmioty i dekoracje z pokoi.
 16. Usterki będą usuwane na wyraźne życzenie gości przy jego obecności, pozostałe usuwamy pod nieobecność Gościa.  
 17. Wprowadziliśmy telefoniczną rezerwację terminów zabiegów oraz każdy Gość jest zobowiązany do wypełnienia krótkiej ankiety kwalifikującej do zabiegu.
 18. Badania lekarskie odbywają się o ściśle wyznaczonych godzinach. Celem ograniczenia tłoczenia się Gości wprowadza się powiadamianie Gości telefonicznie o potrzebie zejścia na badanie.
 19. Posiłki w formie bufetu, dostępne w turach. Wejście na bufet obowiązkowo po zdezynfekowaniu dłoni, w jednorazowych rękawiczkach (płyn dezynfekujący oraz rękawiczki dostarcza Hotel) oraz własnych maseczkach (maseczki można zakupić w hotelowej recepcji)
 1. Śniadania i kolacje są podzielone na tury.
 • Śniadanie: 8:00; 9:00; 
 • Obiad: 13:00-15:00
 • Kolacja: 17:00; 18:00; 
 1. W Restauracji, kawiarni i barze został wprowadzony limit 4m2 na osobę.
 2. Wszyscy pracownicy Hotel & SPA Trzy Wyspy są zobowiązani do przestrzegania procedur wdrożonych przez obiekt oraz do bezwzględnej pracy w maseczkach ochronnych i rękawiczkach. 
 3. Przed wejściem do Hotelu mierzymy temperaturę wszystkim pracownikom, w przypadku pojawienia się stanu podgorączkowego i objawów chorobowych pracownik jest od razu odizolowany.

 

 

Drodzy Goście, jeśli potrzebujecie pomocy, lub macie jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji czy środków ostrożności, skontaktujcie się z nami pod numerem telefonu:

+ 48 91 884 00 00 lub mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Obie formy kontaktu są dostępne 7 dni w tygodniu.

 

Przydatne informacje:

Polecamy śledzić informacje na stronie gov.pl w celu uniknięcia nieprawdziwych informacji.
Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), to skontaktuj się z infolinią NFZ 800 190 590, lub skorzystaj z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa/

 

 

Na co dzień to naszą rolą jest spełnianie wszystkich oczekiwań naszych Gości, jednak w tym szczególnym czasie jesteśmy zmuszeni prosić Państwa o większą współpracę i wyrozumiałość oraz poszanowanie powyższych zasad.
Dziękujemy za to, że jesteście z nami.

                                                                                                

Dyrekcja i Zespół Hotel & SPA Trzy Wsypy Świnoujście